SMOKAI® MAGNUM / 3 LITRE

Generátor studeného dymu do domácich a profesionálnych udiarní.

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
€209 €209 / 1 ks
Skladom

VLASTNOSTI

SMOKAI® MAGNUM / 3 LITRE je vyrobený z precíznych komponentov nehrdzavejúcej ocele s označením 304, s vyleptaným logom a vekom z tvrdého dreva. Súčasťou generátora SMOKAI® MAGNUM 3 LITRE je kvalitné vzduchové čerpadlo od samotného výrobcu a silikónové hadičky. Generátor dymu je veľmi ľahko rozoberateľný vďaka patentovanému systému Smokai-Modular-System™.

Generátor dymu je patentovaný spoločnosťou Smokai na Novom Zélande pred viac oko 10 rokmi a je celosvetovo uznávaný.

ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ VÝROBKU

SMOKAI® MAGNUM  je vyrobený z materiálov určených na styk s potravinami, pretože výrobcovi záleží na špičkovej kvalite a zdravotnej nezávadnosti výrobku. Nerezová oceľ s označením 304, ktorá je hlavnou časťou výrobku, je používaná v potravinárstve, zdravotníctve a všade tam, kde sú vysoké požiadavky na zdravotnú nezávadnosť. Silikónová hadička na prívod vzduchu do ohniska generátora spĺňa taktiež kritéria zdravotnej nezávadnosti. Preto výrobky Smokai môžete bez obáv používať v domácom aj profesionálnom prostredí.

POUŽITIE

SMOKAI® MAGNUM  je ideálny pre malé aj veľké udiarne a dokáže produkovať dym pri použití štiepky od 4 až do 12 hodín, v závislosti od nastavenia vzduchového čerpadla, priemeru drevnej štiepky, odrody dreva a klimatických podmienok. Pri použití peliet môže byť doba údenia maximálne 24 hodín, ale len v prípade ideálnych klimatických podmienok.

Odporúčané palivo

Odporúčaná veľkosť štiepky do generátora dymu SMOKAI® MAGNUM je 2-10 mm alebo pelety s priemerom do 6 mm. Štiepka musí byť suchá, môže obsahovať maximálne 20% vlhkosti.

Do generátora dymu nie sú vhodné piliny, hobliny a vlhká štiepka, pretože pri použití týchto palív dochádza ku zastaveniu posunu paliva vo valci generátora dymu a následnému uhaseniu v ohnisku.

Obsah balenia generátora dymu Smokai® s objemom 3 litre

  • veko z tvrdého dreva
  • vzduchové čerpadlo
  • silikónová hadička
  • konštrukcia z hygienickej nehrdzavejúcej ocele 304
  • používateľská príručka

Rozmery generátora SMOKAI MAGNUM 3 LITRE

 

Kód Kód: 1003
Meno značky: SMOKAI
Kategória: PRÍSLUŠENSTVO PRE UDIARNE
Späť do obchodu