SMOKAI® CLASSIC / 1 LITER

Generátor studeného dymu do domácich a profesionálnych udiarní.

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
€145 €145 / 1 ks
Skladom

VLASTNOSTI

SMOKAI® CLASSIC / 1 LITER je vyrobený z precíznych komponentov nehrdzavejúcej ocele s označením 304, s vyleptaným logom a vekom z tvrdého dreva. Súčasťou generátora SMOKAI® CLASSIC / 1 LITER je kvalitné vzduchové čerpadlo od samotného výrobcu a silikónové hadičky. Generátor dymu je veľmi ľahko rozoberateľný vďaka patentovanému systému Smokai-Modular-System™.

Generátor dymu je patentovaný spoločnosťou Smokai na Novom Zélande pred viac oko 10 rokmi a je celosvetovo uznávaný.

ZDRAVOTNÁ NEZÁVADNOSŤ VÝROBKU

SMOKAI® CLASSIC je vyrobený z materiálov určených na styk s potravinami, pretože výrobcovi záleží na špičkovej kvalite a zdravotnej nezávadnosti výrobku. Nerezová oceľ s označením 304, ktorá je hlavnou časťou výrobku, je používaná v potravinárstve, zdravotníctve a všade tam, kde sú vysoké požiadavky na zdravotnú nezávadnosť. Silikónová hadička na prívod vzduchu do ohniska generátora spĺňa taktiež kritéria zdravotnej nezávadnosti. Preto výrobky Smokai môžete bez obáv používať v domácom aj profesionálnom prostredí.

POUŽITIE

SMOKAI® CLASSICje ideálny pre menšie zariadenia, ako sú grily, BBQ, malé udiarne a dokáže produkovať dym pri použití štiepky od 1 až do 4 hodín, v závislosti od nastavenia vzduchového čerpadla, priemeru drevnej štiepky, odrody dreva a klimatických podmienok. Pri použití peliet môže byť doba údenia maximálne 12 hodín, ale len v prípade ideálnych klimatických podmienok.

Odporúčané palivo

Odporúčaná veľkosť štiepky do generátora dymu SMOKAI® CLASSIC  je 2-10 mm alebo pelety s priemerom do 6 mm. Štiepka musí byť suchá, môže obsahovať maximálne 20% vlhkosti.

Do generátora dymu nie sú vhodné piliny, hobliny a vlhká štiepka, pretože pri použití týchto palív dochádza ku zastaveniu posunu paliva vo valci generátora dymu a následnému uhaseniu v ohnisku.

Obsah balenia generátora dymu Smokai® s objemom 1 litra

  • veko z tvrdého dreva
  • vzduchové čerpadlo
  • silikónová hadička
  • konštrukcia z hygienickej nehrdzavejúcej ocele 304
  • používateľská príručka

Rozmery generátora SMOKAI CLASSIC 1 LITER

 

Kód Kód: 1002
Meno značky: SMOKAI
Kategória: PRÍSLUŠENSTVO PRE UDIARNE
Späť do obchodu